KONST / Litografier / Litografi 16165318
nr 1616 5318
Litografi
2 st. Oidentifierad Konstnär, Komposition, Signerad. -78, numrerad 35/40 resp. 16/75. Bildmått: 82x57 cm. Bladets mått: 88x62 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:54:27
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)