KONST / Litografier / Litografi 8023061
nr 802 3061
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Litografi, Nisse Zetterberg (1910-1986), 191/500, signerad, motivets mått: 13x17
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:05:05
16/1 00:05:31
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg