KONST / Litografier / Litografi 10403103
nr 1040 3103
Litografi
Mozart i Wien, motivet: 38x54
Kondition: slitage, skador, missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2016
kl 20:09:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)