KONST / Litografier / Litografi 6238684
*
nr 623 8684
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Cykeltur runt Djurgården, 16x22
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2010
kl 17:05:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 14:29:41
1
700 kr
5/2 14:37:57
2
750 kr
5/2 15:35:52
3
900 kr
5/2 21:03:38
4
1.200 kr
7/2 11:17:15
3
1.100 kr
7/2 17:57:42
5
1.600 kr
8/2 15:30:22
6
1.400 kr
8/2 16:18:11
7
2.000 kr
8/2 17:00:17
6
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8181 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:10
-
8186 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 623 8684
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Cykeltur runt Djurgården, 16x22
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 2.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/2 14:29:41 | 1 | 700 kr |
| 5/2 14:37:57 | 2 | 750 kr |
| 5/2 15:35:52 | 3 | 900 kr |
| 5/2 21:03:38 | 4 | 1.200 kr |
| 7/2 11:17:15 | 3 | 1.100 kr |
| 7/2 17:57:42 | 5 | 1.600 kr |
| 8/2 15:30:22 | 6 | 1.400 kr |
| 8/2 16:18:11 | 7 | 2.000 kr |
| 8/2 17:00:17 | 6 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8181 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:10 -
8186 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17



