KONST / Litografier / Litografi 13846275
nr 1384 6275
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 6/10, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:35:14
14/3 10:18:34
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt