KONST / Litografier / Litografi 8078209
nr 807 8209
Litografi
Kent Lindfors, 5/30, signerad, motivets mått: 39x27
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 februari 2013
kl 18:53:42
10/2 23:16:52