KONST / Litografier / Litografi 7884369
*
nr 788 4369
Litografi
Karta, Sverige/Norge, bladets mått: 53 x 39
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2012
kl 18:34:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/10 20:31:17
1
100 kr
28/10 19:37:33
2
Vinnande bud
29/10 18:00:00
3
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk grafik karta kartor litografi litografier norden nordeuropa norge norsk skandinavien skandinavisk sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Litografi
nr 788 4369
Litografi
Karta, Sverige/Norge, bladets mått: 53 x 39
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/10 20:31:17 | 1 | 100 kr |
| 28/10 19:37:33 | 2 | Vinnande bud |
| 29/10 18:00:00 | 3 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk grafik karta kartor litografi litografier norden nordeuropa norge norsk skandinavien skandinavisk sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



