KONST / Litografier / Litografi 10313432

nr 1031 3432

Karl Mårtens

(f. 1956), Sverige

Litografi, Karl Mårtens (f. 1956), 68/290, signerad, bladets mått: 42x29

Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 april 2016
kl 18:50:36

17/4 21:42:35 1      Vinnande bud

Karl Mårtens

Läs mer om Karl Mårtens