![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 10436384
*
nr 1043 6384
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Litografi, Joakim Allgulander (f. 1965), "Blinded", PT, bladets mått: 38x27, löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 19:42:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 23:46:48
1
100 kr
10/6 17:35:55
2
150 kr
13/6 01:38:09
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik joakim allgulander litografi litografier löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
nr 1043 6384
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Litografi, Joakim Allgulander (f. 1965), "Blinded", PT, bladets mått: 38x27, löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 23:46:48 | 1 | 100 kr |
10/6 17:35:55 | 2 | 150 kr |
13/6 01:38:09 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk mÃ¥lare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.Läs mer om Joakim Allgulander
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik joakim allgulander litografi litografier löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08