KONST / Litografier / Litografi 13914328

nr 1391 4328

Litografi

Henry d´Anty. Signerad. Motivet: 24x24cm, yttermått inklusive ram: 36x36cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:51:23