KONST / Litografier / Litografi 16635106

nr 1663 5106

Litografi

Henri Michaux (1899-1984). Signerad, numrerad 16/40, figurer, yttermått inklusive ram: 38x28 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 december 2024
kl 19:19:50