KONST / Litografier / Litografi 12713078
nr 1271 3078
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Litografi, Restaurant Victoria, Kungsträdgården. Signerad, numrerad 226/310. Motivet: 28x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:53:09
25/8 11:49:25
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg