Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Litograph 15394028



*

nr 1539 4028


LITOGRAPH

Han Van Meegeren, 29x20 cm, outer dimensions including frame: 43x32 cm,


Han Van Meegeren, 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm. Signerad


Estimate:

500

Auction date:

Monday May 8 2023
at 20:29:13


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller grafik han van meegeren litografi vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr