KONST / Litografier / Litografi 8459049
nr 845 9049
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Gustav Rudberg (1915-2001), Motiv från Ven, 23/40, motivets mått: 35 x 45
Kondition: slitage
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:27:50
9/9 15:40:11