KONST / Litografier / Litografi 12916324
nr 1291 6324
Fred Stauffer
(1892-1980), Schweiz
Litografi, Lauenen bei Gstaad. Signerad, ej numrerad. Motivet: 31x42 ca
Fred Stauffer, bildkonstnär född 1892, död 1980.
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:53:27