KONST / Litografier / Litografi 9287208
nr 928 7208
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Litografi, Ewert Karlsson EWK (1918-2004), signerad EWK, 49/300, 'Östersjösäl', bladets mått: 61x65
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 december 2014
kl 18:12:46
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK