KONST / Litografier / Litografi 8291003
*
nr 829 1003
Litografi
Elling Reitan, 158/275, Kvinnor, motivets mått: 16 x 12
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 maj 2013
kl 19:59:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 04:39:35
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt elling reitan grafik kvinna kvinnor litografi litografier porträttmåleri
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Litografi
nr 829 1003
Litografi
Elling Reitan, 158/275, Kvinnor, motivets mått: 16 x 12
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 maj 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/5 04:39:35 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt elling reitan grafik kvinna kvinnor litografi litografier porträttmåleri
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



