KONST / Litografier / Litografi 8181126
nr 818 1126
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Litografi, Elis Ryberg (1919-1985), 180/340, signerad, 38x46
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:06:57
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg