ART / Lithographs / Litograph 16697034
nr 1669 7034
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad eller numrerad. Image dimensions: 31x23 cm, outer dimensions including frame: 45x36 cm,
LITOGRAPH, efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad eller numrerad. Bildmått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
Withdrawn
Monday December 16 2024
at 18:14:06
Marc Chagall
Read more about Marc Chagall