KONST / Litografier / Litografi 17515209
nr 1751 5209
Litografi
efter B Buffet, Paris, DJ, signerat i tryckplåt. Bildmått: 47,5x68 cm, yttermått inklusive ram: 62x82. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:30:51
15/12 15:15:17