ART / Lithographs / Litograph 8461438
nr 846 1438
LITOGRAPH (F)
Ebbe Foog, 81/300, Stenhamra slott, Flen, subject size: 47 x 36,
Ebbe Foog, 81/300, Stenhamra slott, Flen, motivets mått: 47 x 36
300
Monday September 16 2013
at 19:41:18