KONST / Litografier / Litografi 6535096
nr 653 5096
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Litografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Kungsgatan, 50x60 cm, signerad, 296/350
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 17:50:05
350 kr
350 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm