KONST / Litografier / Litografi 12691398
nr 1269 1398
Brita af Klercker
(1906-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 2/10,1944, ekipage. Motivet: 33x44 cm
Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:19:59
Brita af Klercker
Läs mer om Brita af Klercker