ART / Lithographs / Litograph 7797414
nr 779 7414
LITOGRAPH (F)
Bo Lundqvist, 69/95, subject size: 41x29,
Bo Lundqvist, 69/95, motivets mått: 41x29
SEK 150
Monday September 24 2012
at 18:51:57
24/9 08:36:09
100 kr
24/9 10:52:50