KONST / Litografier / Litografi 8952076
nr 895 2076
Litografi
Bellman, 70 x 55, 1800-tals ram
Kondition: slitage, skador, missfärgad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:14:55
150 kr
250 kr
350 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr