MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 13614118
nr 1361 4118
Linneskåp
Gustaviansk stil, med spegel. Bredd: 130 cm. Djup: 54 cm. Höjd: 188 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:57:22
19/11 08:56:07
Den Gustavianska stilen
Linneskåp
Kondition: slitage, skador
nr 1361 4118
Linneskåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 23 november 2020 |
| 19/11 08:56:07 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen