KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Lavering 5518065
nr 551 8065
Lavering
1700-tal, Petrus Muhrbeck, 18 x 12
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:22:46
4/11 12:35:39
Lavering