KONST / Litografier / Laserprint 15407315
*
nr 1540 7315
BECK & JUNG
, Sverige
Laserprint, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 98/225, daterad 1989, Computer ink plot. Bildmått: 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:55:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 19:42:44
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & jung bo ljungberg computer ink plot holger bäckström laserprint litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
BECK & JUNG
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
nr 1540 7315
BECK & JUNG
, Sverige
Laserprint, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 98/225, daterad 1989, Computer ink plot. Bildmått: 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/5 19:42:44 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & jung bo ljungberg computer ink plot holger bäckström laserprint litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



