MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Länsfåtöljer 8181233
nr 818 1233
Länsfåtöljer
Ett par, Sent 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:48:34
600 kr
600 kr