KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 11554476
nr 1155 4476
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Krita, Förlaga till litografin John Andersson, Långviksnäs, Möja. 19x29
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:44:49
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson