ART / Etchings etc / Copper engraving 10849380
nr 1084 9380
COPPER ENGRAVING
Vue de st Valery sur la Somme, 35x45, wear, damages.
Vue de st Valery sur la Somme, 35x45
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday January 23 2017
at 20:37:23
23/1 17:36:51