ART / Etchings etc / Copper engraving 10849380

nr 1084 9380

COPPER ENGRAVING

Vue de st Valery sur la Somme, 35x45, wear, damages.

Vue de st Valery sur la Somme, 35x45

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday January 23 2017
at 20:37:23

23/1 17:36:51 1      Vinnande bud