KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10524107
nr 1052 4107
Kopparstick
11 st
Kondition: delvis ramade slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:21:19
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
6
1.500 kr
7
1.200 kr
6
1.300 kr (Budbetjänt)
7
7