ART / Etchings etc / Copper engraving 9636447
nr 963 6447
COPPER ENGRAVING
"Masinissa" 1700-tal, subject: 36x50, wear, damages.
"Masinissa" 1700-tal, motivet: 36x50
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday May 25 2015
at 20:20:05
150 kr
200 kr