KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13669097

nr 1366 9097

Kopparstick

Frankrike, 1700-tal, Handkolorerad, dome Invalides, Motivet: 36x43 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:51:39