KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13669097
nr 1366 9097
Kopparstick
Frankrike, 1700-tal, Handkolorerad, dome Invalides, Motivet: 36x43 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:51:39
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)