KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8145538

nr 814 5538

Kopparstick

2 st, 1800-tal, "The Lady buts", motivets mått: 45x32 resp 33x25

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 mars 2013
kl 20:51:57