KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8255657
nr 825 5657
Kopparstick
14st, 1600/1700-tal, lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:17:18
100 kr
200 kr