KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 7562015
nr 756 2015
Kolteckning
signerad, "Akt II" 1970, bladets mått: 100 x 70
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:40:03
100 kr
200 kr
200 kr