KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 10895753
nr 1089 5753
Ragnar Sandberg
(1902-1972), Sverige
Kolteckning, Ragnar Sandberg (1902-1972), stadsmotiv, signerad, 1936
Ragnar Sandberg, svensk målare och grafiker född 1902, död 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2017
kl 18:41:14
11/2 16:44:13
Ragnar Sandberg
Läs mer om Ragnar Sandberg