KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 10895753

nr 1089 5753

Ragnar Sandberg

(1902-1972), Sverige

Kolteckning, Ragnar Sandberg (1902-1972), stadsmotiv, signerad, 1936

Ragnar Sandberg, svensk målare och grafiker född 1902, död 1972.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 februari 2017
kl 18:41:14

11/2 16:44:13 1      Vinnande bud

Ragnar Sandberg

Läs mer om Ragnar Sandberg