KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 12476037

nr 1247 6037

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. Gravid kvinna. Signerad. Motivet: 59x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:27:45

3/4 21:41:48 1      Vinnande bud