KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 16873417

nr 1687 3417

Kolteckning

1800-tal, Sörjande kvinna. Bildmått: 18x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:21:12

17/3 14:41:16 1      100 kr
17/3 19:59:29 2      Vinnande bud