KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kolorerad gravyr 3295391

nr 329 5391

Kolorerad gravyr

Karlberg, 1800-tal, 30 x 40

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 september 2004