FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Kolonnskåp 14303372

nr 1430 3372

Kolonnskåp

wood, painted, contemporary production. Diameter: ca 80 cm. Height: 258 cm, smärre slitage och skador.

Trä, bemålat, nutida. Diameter: ca 80 cm. Höjd: 258 cm

Condition: smärre slitage och skador

8000

SEK 11000

Monday November 8 2021
at 21:01:49