FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 9704356
nr 970 4356
STOOL
1950s, "AWAB", wear.
50-tal, "AWAB"
Condition: slitage
SEK 600
Monday July 13 2015
at 19:10:11
450 kr
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr