MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 6035716
nr 603 5716
Karmstolar
1 par, 60-tal, JOC, Otydliga stämplar
Kondition: 1 söm trasig
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:54:06
350 kr
650 kr
450 kr
550 kr