MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 6035716

nr 603 5716

Karmstolar

1 par, 60-tal, JOC, Otydliga stämplar

Kondition: 1 söm trasig

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 oktober 2009
kl 17:54:06