MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9201616
nr 920 1616
KARMSTOLAR
4 st, formpressade, Fanérskador
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:14:06