FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13475129
nr 1347 5129
ARMCHAIRS
one pair, Louis XV-stil.
ett par, Louis XV-stil
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday September 14 2020
at 20:45:59
150 kr
200 kr