MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11991058
nr 1199 1058
Karmstolar
Ett par, Bruno Mathsson, Värnamo, 1981, Sadelgjord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:59:09
27/8 20:54:09
- Klassiska
27 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska