FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 10985227
nr 1098 5227
ARMCHAIRS
one pair, baroque style, wear, damages.
ett par, Barockstil
Condition: slitage, skador
800
SEK 300
Monday Mars 27 2017
at 19:04:04
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr