MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10526064
nr 1052 6064
Karmstol
teak / läder, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 19:47:51
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
1.200 kr
1.400 kr