MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8414173
nr 841 4173
Karmstol
Sengustavians stil, 1800-tal, bemålad
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:52:37
19/8 20:46:42